Loading

Люстдорфська дорога, 55а к3

066 717 47 27

vagautoservice.od.ua@gmail.com

ПН-ПТ: 08:00 – 18:00

ПН-ПТ: 09:00 – 19:00
Люстдорфська дорога, 55а к3

Ремонт Volkswagen

При необхідності усунення ушкоджень, планового техобслуговування, шиномонтажа і так далі ми шукаємо той автосервіс, який був би зручно розташований і відрізнявся доступною ціною на свої послуги. Цим і багатьом іншим критеріям повною мірою відповідає автосервіс VAG autoservice.

Своєчасне технічне обслуговування автомобілів Volkswagen гарантує Вам безпеку, упевненість і відмінний настрій. Ми рекомендуємо періодично проводити технічне обслуговування тільки в нашому спеціалізованому автосервісі “VAG autoservice”.

Історія бренду Volkswagen

Німецький концерн Volkswagen сьогодні відомий на весь світ. Компанія робить не лише легкові автомобілі, але також мікроавтобуси і вантажівки. Перше авто Фольксваген було сконструйовано в далекому 1934 року, після чого стало дуже популярним, про що свідчать публікації в пресі тих років. Водії належним чином оцінили цей автомобіль, навіть попри те, що головний конструктор Фердинанд Порше представив співвітчизникам всього одну модель, за якою закріпилася назва “жук”.
Відтоді події в історії бренду нестримно мінялися, але варто відмітити найзначиміші з них:

  • 1938 – було почато будівництво першого і найбільшого заводу по виробництву автомобілів Volkswagen в місті Вольфсбург;
  • 1945 – компанія переходить під контроль Англії, влада передає замовлення на випуск 20 000 авто;
  • 1948 – після експортного ярмарку завод став отримувати запити на виробництво транспортних засобів з Голландії, Бельгії, Швейцарії, Швеції і інших країн;
  • 1949 – після зміни керівництва компанія початку виробництво Фольцваген з новими типами кузовів – лімузин і кабріолет. У цей же період завод повністю звільняється від англійського контролю і працює переважно для Німеччини.

На цьому хронологія подій не закінчується, концерн ростив свою потужність роками, приєднуючи до себе інші компанії. Старі моделі були модернізовані, спеціалізація розширювалася, зважаючи на що на світовий ринок поступали усі нові авто, а також модифікації. Але, незважаючи на відому якість німецької продукції, все ж Volkswagen може піддаватися поломкам в силу різних на те причин, тому власникам авто цієї марки рекомендується регулярно проходити технічне обслуговування.

Обслуговування і ремонт Фольксваген в техцентрах VAG autoservice

Щоб ваш автомобіль радував своєю функціональністю довгі роки, рекомендується звертатися на СТО для проведення планового техогляду. Попри те, що такі послуги в Одесі надають багато автосервісів, у нас ви зможете довірити свій автомобіль професіоналам. Проблеми у машин Volkswagen бувають найрізноманітніші. Навіть якщо вам зробили заміну витратних матеріалів і рідин, ніхто не застрахований від поломок головних систем авто.

Якщо вам потрібний якісний ремонт за доступними цінами, запишіться до нас за зручною адресою. Кваліфіковані майстри нададуть для вашого авто широкий спектр послуг і швидко усунуть несправності. Швидкість, новітня технічна база і професіоналізм – наші головні переваги.

Спеціалізований сервіс Volkswagen – гарантія якості

У нас працюють сертифіковані фахівці з обслуговування і ремонту автомобілів. Ми використовуємо тільки самі передові технології ремонту і професійне устаткування для діагностики. Наш автосервіс “VAG autoservice” використовує оригінальні і аналогові запасні частини з системою накопичувальних знижок і надає гарантію на проведені роботи, що, природно, повністю виключає неприємні сюрпризи.

“VAG autoservice” – ця в першу чергу висока якість обслуговування, приємна і комфортна атмосфера автосервісу і доречні грамотні консультації фахівців з експлуатації автомобіля Volkswagen.

Потрібна допомога вашому автомобілю?
Ми виправимо.

У нас великий досвід ремонту Audi, Volkswagen, Skoda, Seat в Одесі.

Люстдорфська дорога, 55а к3
Балківська, 50/54