Loading

Люстдорфська дорога, 55а к3

066 717 47 27

vagautoservice.od.ua@gmail.com

ПН-ПТ: 08:00 – 18:00

ПН-ПТ: 09:00 – 19:00
Люстдорфська дорога, 55а к3

Питання – відповідь

У VAG Autoservice ми хочемо зробити обслуговування максимально простим та безпроблемним. Нижче наведено деякі питання. Якщо вашого питання немає у списку нижче, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки 063 563 51 89 (viber)

Чи є знижки постійним клієнтам?

Ми цінуємо своїх клієнтів і цінуємо їхню довіру. Клієнтам, які здійснюють регулярне технічне обслуговування своїх автомобілів на VAG Autoservice, надається знижка на вартість робіт і запасних частин до 15%. Крім того, ми використовуємо подарункові сертифікати на наступні послуги. Цей сертифікат наші клієнти можуть надалі використовувати самі чи подарувати комусь із своїх знайомих.

Як часто потрібно міняти гальма?

Якщо агресивний стиль їзди, там швидше стираються робочі поверхні. Якщо ви постійно рухаєтеся ґрунтовими та пісочними дорогами, то знос прискорюється через попадання бруду на гальмівні диски. Якщо при гальмуванні з боку коліс чується металевий скрегіт і писк, необхідно зробити заміну гальмівних колодок. Бажано робити діагностику кожному ТО.

Для чого потрібна моя дата народження?

Подарунок клієнтам у їхній День Народження, кожне 5-те планове ТО безкоштовно, безкоштовний огляд підвіски при ремонті на СТО та ін.

Що перевіряти перед дальньою поїздкою?

Перед дальньою поїздкою обов’язково необхідно перевірити рівні всіх технічних рідин, перевірити стан гальмівної системи( колодки, диски, шланги) , Стан повітряних фільтрів (двигуна та салону) , роботу системи кондиціювання, Стан приводних ременів і роликів. Стан шин. Також рекомендується виконати електронну діагностику блок керування автомобіля на наявність прихованих помилок, які можуть з’явитися в результаті тривалої поїздки.