Loading

Люстдорфська дорога, 55а к3

066 717 47 27

vagautoservice.od.ua@gmail.com

ПН-ПТ: 08:00 – 18:00

ПН-ПТ: 09:00 – 19:00
Люстдорфська дорога, 55а к3

Про наш автосервіс

Ви відпочиваєте, а ми вирішуємо вашу проблему.

У нашому техцентрі працюють грамотні, висококваліфіковані фахівці, що мають досвід роботи в технічному обслуговуванні і ремонті автомобілів. Ми надаємо велике значення професіоналізму своїх співробітників для забезпечення якості виконуваних ними робіт. Для зручності і інформованості клієнтів майстер по ремонт запросить бути присутнім при деффектовке автомобіля, контрольній перевірці якості і об’ємів виконаних робіт.

Якість, час, досвід

На сьогодні VAG Autoservice пропонує широкий спектр послуг з ремонту автомобілів.

Сучасне технічне оснащення дозволяє робити діагностику і ремонт автомобілів різних марок строго відповідно до технологічних регламентів заводів виготівників. Наш персонал кваліфіковано і швидко підбере оригінальні запчастини і комплектуючі для Вашого автомобіля. Для зручності у виборі ми надамо список різних пропозицій по запасних частинах, спираючись на ціну і якість виконання. За відсутності необхідних деталей на складі, доставка робиться в стислі терміни, не впливаючи на терміни виконання ремонту.

Ми працюємо і дізнаємося потреби наших клієнтів і увесь час удосконалюємо свою роботу.

Для цього у нас є 200 кв.м. виробничій площі і 4 підйомники на Люстдорфська, і 300 кв.м. площі і підйомник на Балковська, великий асортимент запчастин в наявності і під замовлення. Сучасне устаткування для проведення діагностичних робіт і великий асортимент спеціального інструменту для ремонту допомагає нашим фахівцям виконувати якісний ремонт.

Потрібна допомога вашому автомобілю?
Дзвоніть і ми допоможемо розв’язати вашу проблему.

У нас великий досвід ремонту Audi, Volkswagen, Skoda, Seat.

Дзвоніть: 066 717 47 27

Люстдорфская дорога, 55а к3
Балковская, 50/54