Loading

Люстдорфська дорога, 55а к3

066 717 47 27

vagautoservice.od.ua@gmail.com

ПН-ПТ: 08:00 – 18:00

ПН-ПТ: 09:00 – 19:00
Люстдорфська дорога, 55а к3

Ремонт Seat

Іспанські автомобілі нечасто потребують комплексного ремонту, але іноді, як і будь-яким транспортним засобам, ремонт Seat в Одессе- єдиний вірний спосіб повернути машину до повноцінної роботи. Виконувати його самостійно не рекомендується, як і довіряти сумнівним фахівцям в гаражах. Сучасні автомобілі є складними технічними пристроями, тому здійснювати якісний ремонт Seat без сучасного устаткування або профільних знань буде скрутне.

В умовах конкуренції практично усі сервісні центри пропонують однаковий набір послуг, якість і рівень цін, тому для залучення клієнтів наш автосервіс “VAG Аutoservice” приділяє значну увагу рівню обслуговування клієнта.

По-перше, ми гнучко підходимо до формування графіку ремонтів. Записатися в VAG Аutoservice клієнт може у будь-який слушний для нього час. При цьому звернутися в наш автосервіс не складає жодних проблем: на телефонний дзвінок завжди готовий відповісти консультант, який погоджує час надання автомобіля на обслуговування.

По-друге, у нас діє обов’язковий контроль якості. Перш ніж передавати автомобіль власникові, майстер оглядає його, щоб оцінити якість виконаної роботи.

Потрібна допомога вашому автомобілю?
Ми виправимо.

У нас великий досвід ремонту Audi, Volkswagen, Skoda, Seat в Одесі.

Люстдорфська дорога, 55а к3
Балківська, 50/54